• Новак
Промотивни Добар Квалитет Бебе Девојки и Момчиња Долги Ракави Памук Солидна Bodysuit, Бебе Jumpsuit новородените да 24M

Промотивни Добар Квалитет Бебе Девојки и Момчиња Долги Ракави Памук Солидна Bodysuit, Бебе Jumpsuit новородените

DEN 187.00
DEN 187.20
-0 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : 100% памук
Големина : 6 M 9 M 12 M 18 МИЛИОНИ 24 M
Боја : слика
Пакетот вклучува : 1pcs
Ако цел 3 парче, ќе добиете 10% попуст.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
CL001T
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Ткаенина Тип:
Herringbone
Материјал Состав:
100%

Избор на клиент