• Новак
Луксузна Флип Паричникот Кожа Случај Покритие За Алкател Еден Допир Pixi 3 4.5 OT 4027D 4027N 4028A 4028E Pixi3 Со Картичка Стојат Носителот

Луксузна Флип Паричникот Кожа Случај Покритие За Алкател Еден Допир Pixi 3 4.5 OT 4027D 4027N 4028A 4028E Pixi3

DEN 172.00
DEN 191.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Луксузна Флип Паричникот Кожа Случај Покритие За Алкател Еден Допир Pixi 3 4.5" OT 4027 D 4027 N 4028 A 4028 E Pixi3 OT 4027 OT4027 OT-4027 Со Картичка Стојат Носителот
Мобилен Телефон Случај За Алкател Еден Допир Pixi 3 4.5 inch
Направени Од Топ Квалитетни Материјали
Совршено Се Вклопуваат За Вашиот Паметен Телефон
Моден Дизајн, Лесен и Издржлив
Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на
Трговија на големо поддршка!
Пад на превозот поддршка!
Слики Предвидени За препродавачи!
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молиме >>>
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи
било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.Ви благодариме за вашиот разбере
За Превозот Метод >>>
Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , која не може да биде песна откако пратката лево Кина. Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ",и да додадете на пари за следење.

Главните карактеристики

Големина:
For Alcatel One Touch Pixi 3 4.5 OT 4027D 4027N 4028A 4028E Pixi3
дизајн:
Обична,Симпатична,Бизнис,Ткаеше,Гроздобер
Бренд Име:
canfriendly
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Алкател
Модел На Телефон:
За Алкател Еден Допир Pixi 3 4.5 OT 4027D 4027N 4028A 4028E Pixi3
ОДГОВАРА ЗА:
Луксузна Флип Кожа Случај За Алкател Еден Допир Pixi 3 4.5 inch
Модел На Телефон 2:
За Алкател Еден Допир Pixi 3 4.5 OT 4027D 4027N 4028A 4028E Pixi3
Пердув 1:
Паричникот Стил Книга телефон случај маска
дизајн:
стојат паричникот книга стил + Магнет флип случаи
Материјал:
СТП Кожа
Функција:
Со кредитна картичка носителот случај
Стилот 1:
Луксузни Бизнис Мобилен Телефон Случај
Трговија на големо:
Поддршка
Број На Модел На:
За Алкател Еден Допир Pixi 3 4.5 OT 4027D 4027N 4028A 4028E Pixi3

Избор на клиент