• Новак
Човекот Латекс Thongs Т-назад Кратко Машките Секси Гума Шорцеви LPM039

Човекот Латекс Thongs Т-назад Кратко Машките Секси Гума Шорцеви LPM039

DEN 1155.00
DEN 1215.84
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Никогаш не ја собори сува, суво чистење или железо вашата облека. Ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата. Избегнувајте влажни услови на чување.
4) Најчесто, вашата облека ќе се доставуваат до вас од он-shined. Да блесне, ние ви препорачуваме да се користат силиконска основа полски или латекс специјални нафта, како што се "Ерос Bodyglide" или "Ерос Култот Облекување Помош'
Никогаш не сјај за користење на мебел полски и да се избегне на база на масло масла и креми како овие уништи гума. Вие исто така може сакаат да носат еден пар на светлината памучни ракавици за да се избегне било каква штета. Гума може да биде изгребани ако протри премногу тешко, па бидете нежни. Бидете сигурни дека вашата облека е добро подмачкано или talced. Ако сакате да блесне или полирање, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе ги искористиме латекс масло за полски пред брод надвор. Модел Покаже Важно Известување
1) ве Молиме љубезно ве молиме да го потврдите големина пред да издава наредби. Избегнувајте детергенти и сапуни.
Латекс човек Т-назад, без zip
Сликата е црна (O) боја.
Не се фаќа за надворешната површина на вашата облека премногу тешко, или со груба ткаенина, како на сјајни површини може да бидат трајно рбет.
(в) Носителите е тежина треба да биде помала од 150kg . Цената ќе биде различен доколку имате потреба други големини или дебелина (0.
(г) Посебни големината на телото на луѓето (на пр.
(3) третиот метод на намалување или елиминирање на високо триење на латекс кога облекување е да chlorinate гума.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Стил:
Егзотични
Тип На Објект:
Гаќи
Декорација:
Шупливи Надвор
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Zlatameer
Материјал:
Viscose
Кратко & Боксери:
G-Стрингови & Thongs
Број На Модел На:
LPM039
Посебни употреба:
Латекс Клуб Носат
Производство Начини:
Залепени од Латекс, рачно изработени
Снабдување Тип:
ОЕМ
Услуга Материјал:
природен Латекс
боја:
Види Бојата на Табелата Подолу
Acquiescent Дебелина:
0.4 mm
Големина на:
Види ја Големината на Табелата Подолу

Избор на клиент