• Новак
5pcs/многу Нов инвентар на тенок филм 15PF-270PF променлива воздух capacitor

5pcs/многу Нов инвентар на тенок филм 15PF-270PF променлива воздух capacitor

DEN 798.00
DEN 840.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Стоковните број (AC 41 Нов инвентар тенок филм 15 PF-270 PF capacitance Внатрешноста на завртката не се смета должината на акции не може да се оксидира речиси како резултат на оксидација, странски Поглед на строгите барања на еден пријател, ве молиме внимателно да се разгледа за да се купи, Бидејќи ние сме само добавувачи, а не производителите, сликата е за повикување само

Главните карактеристики

боја:
Жолта
Номинална Напон:
V
Број На Модел На:
15PF-270PF
Тип:
филм capacitor
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
Општа Намена
Структура:
Променлива Capacitor
Температурата На Работа:
-30 ДО +60
capacitance:
15PF-270PF

Избор на клиент