• Новак
Топ Вештини Уметник Чиста Рака-насликани со Врвен Квалитет Апстракт 3D Маслото На Платно рачно изработени Жолта Жирафа Животни маслени

Топ Вештини Уметник Чиста Рака-насликани со Врвен Квалитет Апстракт 3D Маслото На Платно рачно изработени Жолта

DEN 1781.00
DEN 3360.00
-47 %
Во достапна форма

Пристапност

Ou Shi Mei Рака-насликани Маслото Детали Ставка Име 3 D Жирафа Metarial Висок Квалитет на Платно&Бои Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагоди е достапна Превозот Бесплатен Превозот Рамка НЕ/Контакт Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни ПС : Ако големина поголема од 75x150cm,ние ќе го организира превозот од ЕКСПРЕС, на други големина превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
Персонализација на Сликите од вашата фотографија. други превозот начини, исто така, на располагање . Опис на производот Ние сме производител на рака-насликани маслото на нафта сликарство село Шенжен,ние може да ви ветувам купи слики од нас се целосно рака-насликани на платно.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ако имате било какви прашања ,Петар секогаш тука за вас! уживајте во вашата шопинг! Други можеби ви се допаѓа
Други можеби ви се допаѓа
Примерок за нашата рака-насликани слики
Нашите Сликарство Материјал
Пакување & Испорака
Пакување : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно ,навива за да ја испратите.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
40x100cm, 50x120cm, 60x140cm, 65x150cm, 70x160cm, 75x170cm, 80x190cm, 85x210cm, 90x230cm, 95x250cm, 100x270cm
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
3D жирафа сликарство
Материјал:
Висок Квалитет На Платно&Бои
Слика Стил:
100% Рака-насликани на платно
Рамка:
Не,Без Врамени
Цел:
Подарок ,Уметност,Декорација
Апликации:
Дневна Соба,Книга Соба,Цртање Соба,Ходникот
Сопствени Бои:
OK
прилагодена големина:
OK
Кориснички Ориентација:
OK
Кориснички Други Фото:
OK

Избор на клиент

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели
  • Новак

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели

DEN 24.00

Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлатаМатеријал : не ' Рѓосув�