• Новак
Бесплатни DHL 200pcs Шминка Нерѓосувачки Челик Eyelash Веѓа Пинцети Со LED Светло Cosmeticc Алатка

Бесплатни DHL 200pcs Шминка Нерѓосувачки Челик Eyelash Веѓа Пинцети Со LED Светло Cosmeticc Алатка

DEN 9312.00
Во достапна форма

Пристапност

Карактеристики : •Сосема нов и висок квалитет. •Супер-светли LED светла. •Практична Smart Desigh. •Погодно push-копче за вклучување/исклучување. •Со изгради-во LED светлина,просветувајќи вашето лице да enabe да се види јасно и да се обезбеди совршена веѓа. •Висока Осветленост LED светла со Долго користење на живот. •Плус Со 3 Слободни резервни копчето батерии. •Вграден Материјал : не ' Рѓосувачки челик. •Моќ : 3 копчето батерии. •Големина : 8.5 cm x 1.4 cm. Пакет се Вклучени : •1 x Led Веѓа Коса Tweezer •3 x AG3 Батеријата НЕ Мало Поле.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Веѓа Tweezer
Материјал:
11
Големина:
1
Број На Модел На:
1

Избор на клиент