• Новак
16mm/18mm/20mm/22mm/24mm Автоматско Двојно Кликнете на Пеперутка Тока Види Автоматски им Помогнам на Копчето Пати Распоредување Затворач Рака Bucklen

16mm/18mm/20mm/22mm/24mm Автоматско Двојно Кликнете на Пеперутка Тока Види Автоматски им Помогнам на Копчето

DEN 62.00
DEN 79.68
-22 %
Во достапна форма

Пристапност


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Желба Листа"
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш. 16/18/20/22/24mm Автоматско Двојно Кликнете на Пеперутка Тока Види Автоматски им Помогнам на Копчето Пати Распоредување Затворач Рака Тока
Карактеристики :
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Боја : како на сликата
Материјал : Високо квалитетен вистинска кожа cowhide
дебелина : 4mm должина : 19cm
Пакетот Вклучува :
1 X Види рака

Главните карактеристики

Бендот Боја:
Црна
Бендот Ширина:
16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
Balight
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
ZL002
Бендот Должина:
16mm

Избор на клиент