• Новак
Роман Живот водоотпорен анти scald силикони dinning табела плоча мат подлога тенџере trivet силика гел сад јадење & placemat првенство увеселителен парк -50

Роман Живот водоотпорен анти scald силикони dinning табела плоча мат подлога тенџере trivet силика гел сад

DEN 124.00
DEN 239.04
-48 %
Во достапна форма

Пристапност

Купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест ако Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата .
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .
Не се лизга. ќе донесе погрешна големина или погрешен точка)
Вашиот satisfication е секогаш наша извршување , контактирајте со нас ве молиме ако имате било какви проблеми или прашања ,ви благодариме !
.
Топлинска Отпорност.
Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата.Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци.
Храна Одделение Силиконски,Безбедни и Здрави.Ако сакате да се вратите на објектот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по пакет примени .Ако објектот не може да се работи во ред, ве молиме проверете два пати за да се потврди дека објектот е неисправен и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник побрзо, да ги споделите со нас Детални Проблем , ние ќе се потрудиме да ви послужи.

Главните карактеристики

боја:
Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Розова, Виолетова, Портокалова, Роза, Кафе, Флуоресцентно Зелена
Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Модерна
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
M6000650
Обликот:
Круг
Материјал:
Силикони

Избор на клиент