• Новак
11.4*12CM На машка Гимнастика со стап Персоналните Автомобил Налепници Винил Автомобил Декоративни Додатоци C7-0478

11.4*12CM На машка Гимнастика со стап Персоналните Автомобил Налепници Винил Автомобил Декоративни Додатоци

DEN 63.00
DEN 104.64
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента.4*12 CM На машка Гимнастика со стап Персоналните Автомобил Налепници Винил Автомобил Декоративни Додатоци C7-0478
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе бидат инсталирани. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот. Генерално може да достигне 20 до 60 дена. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C7-0478
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
11.4cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
12cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница

Избор на клиент