• Новак
20pcs Телефон и Таблет Честа употреба 12pin Микро USB Женски Конектор

20pcs Телефон и Таблет Честа употреба 12pin Микро USB Женски Конектор

DEN 335.52
Во достапна форма

Пристапност


* Напомена : Хонгконг Пост Воздух Пошта ќе биде побрзо од Кина Пост Воздух Пошта во некои земји, ако сакате и побрзо и заштеда на пари, ве молиме да се разгледа овој пат во прв план.
2) Ние НЕ ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА КУПУВАЧОТ без никакви претходни комуникација и Како и продавачот и купувачот времето што помина за трансакцијата треба да се почитува. Ако се врати пратката била предизвикана од страна на купувачот misjudgement, купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса се причинети.
Она што е во кутијата
5x конектор
Плаќање
1) да ја прифатиме Зачувам
2) ве Молиме слободно да се изврши уплата во рок од 3 дена за брза испорака.
5) Друг статус според acutal причина, ние би сакале да преговара пријателски со купувачот за најдобро решение.
Контактирајте со НАС
1) Преку Aliexpress Порака
2) Преку Aliexpress онлајн разговор
о.
Забелешка : Тоа обично трае околу 24 Hous за систем да се справи со вашата исплата.
2) Купувачот може да се врати за една парцела за наплата или размена ако стоката се покажа оштетени или defectively и стоката не бил некогаш управувана од страна на купувачот.
3) д-пакет, може да се следат, САМО за САД земја, обично трае околу 15~25 работни дена да го достигне. Ние веруваме дека секој проблем може да се реши на пријателски и со најдоброто решение.
3) Ако на секое прашање или проблем се среќаваат, ние сме многу ценети дека ќе контакт со нас и да даде и шанса да се реши без проблеми и пријателски.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Примена:
ПХБ,Осветлување
Бренд Име:
YOOGY
Пол:
Женски
Број На Модел На:
Микро USB
Тип:
USB

Избор на клиент