• Новак
Планински Велосипед Shockingproof Рамка 21 Брзина Опрема Shift 26 Инчи Двоен Диск Сопирачки Shifter Сет за Shimano Велосипед возење Велосипед Bicicle

Планински Велосипед Shockingproof Рамка 21 Брзина Опрема Shift 26 Инчи Двоен Диск Сопирачки Shifter Сет за

DEN 27506.00
DEN 37680.00
-27 %
Во достапна форма

Пристапност


Планински Велосипед Shockingproof Рамка 21 Брзина Опрема Shift 26 Инчи Двоен Диск Сопирачки Shifter Сет за Shimano Велосипед возење Велосипед Б icicleta
Плаќање
Ние прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T/T, итн.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. За вашето задоволство и позитивни повратни информации се навистина многу важно за нас, Yopoon Компанија, Кина.)
Во Yopoon Продавница, цел ќе биде предаден во рамките на 1-4 работни дена откако сте завршиле со исплата, а не вклучуваат викенд и други празници.
Кина Пост :
Време На Испорака | Земјата
10-20 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија
12-25 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска
12-26 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија
13-27 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија
20-45 Работни Дена | Бразил, Казахстан, Чиле, итн
Повратни информации
Ве молиме да оставите позитивен фидбек 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата единици и услуги.

Главните карактеристики

Големина:
26*17(165-175cm)
Rim Материјал:
Алуминиум легура
Систем За Сопирање:
Двоен Диск Сопирачки
вилушка суспензија:
No
Рамка Материјал:
Алуминиум легура
Тип:
планински велосипед
Предната Вилушка Тип:
Нафта и Гас Вилушка (Ер Еластичност/Масло Амортизацијата)
Брзини:
21 брзина
Капацитет:
100KG
Пол:
Мажи
Раст:
160-185cm
Тип На Возилото:
Други Педали
Применливи Луѓе:
Унисекс
Бренд Име:
DEPRO
Свитлива:
No
Рамка Тип:
Целосна Рамка Shockingproof
Вилушка Материјал:
Алуминиум легура
Нето тежина:
14.5 kg
Големина На Тркало:
27.5
јачина:
пакет 0.21
Бруто тежина:
околу 20 КИЛОГРАМИ со Пакување
ДОЛЖИНА (m):
168cm
Планински Велосипед Modle:
YP1401002
Не се вклучуваат педали :
Нема Педали
Пакет Големина:
137mm * 20mm * 75mm

Избор на клиент