• Новак
Тркалезна Форма 2м/еез 33pcs/многу alumilum led лента светлина профил за подот,силна PC дифузен маска

Тркалезна Форма 2м/еез 33pcs/многу alumilum led лента светлина профил за подот,силна PC дифузен маска

DEN 77616.00
Во достапна форма

Пристапност

Алуминиум LED профил - -Прави flex лента повеќе домот
г. Алуминиум LED профил - - Спакувани со EPE во тетрапак внимателно
led алуминиумски профил - На pplication
а. LED Алуминиумски Профил може да се примени за да јас nterior светло дизајн (по скалите/складирање/кат)
в.
Answer : ___________________________ Note :
Имаме голем број на алуминиумски профили, pls контактирајте со нас за повеќе детали ако сте заинтересирани во други профили.
Ако имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови), ве Молиме контактирајте со нас. LED Алуминиумски Профил може да се примени на изложбата кабина LED осветлување
с. Алуминиум LED профил Додатоци се добро пошегува и заврши
e. LED Алуминиумски Профил може да се примени за да продавници полица LED осветлување
г. LED Алуминиумски Профил може да се примени за да се независни LED светилка за во работилница
e.
led алуминиумски профил за led лента- спецификација-
2000mm X120mm
1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента
2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M
3) PC покритие на Алуминиум LED профил - -Млечниот
4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4pcs на крајот капи
6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајн
led алуминиумски профил за led лента- предност
а.

Главните карактеристики

боја:
млечниот маска
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Индустриски
Структура:
Еден страна Заградата
Број На Модел На:
YL1200
Бренд Име:
YANGMIN
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Standard or Nonstandard:
Стандард
is_customized:
Yes
Гаранција:
3 Години
Тело Материјал:
Алуминиум
Водоотпорен:
No
Тип На Објект:
Бар Светла
Употреба:
Пејзаж Осветлување
време на испорака:
3 дена
ПОВРШИНА:
Елоксирани Сребро.

Избор на клиент