• Новак
бесплатен превозот >убава 17inch 8-9mm Бела Јужна Море природен Бисер Ѓердани жолта затворач

бесплатен превозот >убава 17inch 8-9mm Бела Јужна Море природен Бисер Ѓердани жолта затворач

DEN 661.00
DEN 944.64
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.ние исто така, обезбеди express со ЕМС(5-10 дена),од страна на DHL(4-7days) или UPS-от(4-7 дена).
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. превозот времето е 10-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија).Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $20 или повисоко.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail. Ви благодариме!
Политика На Враќање
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако НЕ сте задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ААА
Должина:
Inch
Бисер Форма:
Совршено Круг
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
cm
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Злато Позлатен
a:
добро,

Избор на клиент