• Новак
Нови 12x1.5x24 повлечи ореви Хром/Црвена/Црна Acorn Булбус тркала орев Сет на 24 lugnuts затворен крај за 1997-2006 Мицубиши Montero

Нови 12x1.5x24 повлечи ореви Хром/Црвена/Црна Acorn Булбус тркала орев Сет на 24 lugnuts затворен крај за 1997-2006

DEN 315.84
Во достапна форма

Пристапност


Врати/Политика За Наплата :
Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство. Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе кредитна вашите пари назад минус превозот цена.
Превозот :
Имаме еден магацин во кина и оној во САД,па ние ќе брод од двете локации според пописот ниво.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците за враќање или размена.5
Широк : 22mm(0.
25% ре-порибување на плаќање ќе се наплаќа за враќање на објектот.
Ќе добиете 24 крајот повлечи ореви
Тема Големина : 12 X1. Ако не сте сигурни што ви се потребни, ве молиме ни e-mail.
Наплата ќе се даде откако ќе се добие производ и потврди нема исчезнати делови.
Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,
на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.
Барање мора да се направи во рок од 7 дена по добивањето на објектот.86")
максимална : 35 мм(1.
По пристигнувањето на локално стока, тоа е можно да се генерира даноци и такси, данок треба да биде на товар на купувачот.40")
60 Степен Седиште
3/4" Хексадецимален Диск
Ве молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Објектот Висина:
1.4inch
Бренд Име:
IPW
Име На Модел:
LN14
Објектот Ширина:
0.86inch
Година:
1997-2006
Автомобил Направи:
Мицубиши

Избор на клиент