• Новак
FORUDESIGNS Мода Mens Сандали Лето Мрежа Лизга-на Влечки Кул Црн Череп Печатени Машки Дише Плажа Вода Не се Лизга за Чевли

FORUDESIGNS Мода Mens Сандали Лето Мрежа Лизга-на Влечки Кул Црн Череп Печатени Машки Дише Плажа Вода Не се

DEN 1152.00
DEN 1919.52
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка protetion времето истекува,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи тоа.
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.5-1 см;
03-Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;
04-ве молиме оставете малку боја различни, поради различни камерата и светлината на животната средина.
-Додај за да ги зачувате на листа ,да стане ВИП,се повеќе се изненади и попуст;
-Add to желба листа ,ќе добиете попуст информации во најрано време;
-Скенирање на AQ код ,голем попуст вие ќе добиете во нашата продавница.
FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.ви благодариме;
02-Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 0.
Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи .
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Ние сме професионални чевли трговија на големо друштво,имаме свој чевли фабриката;
FORUDESIGNS е vpgue бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightest квалитет и пристапни цени.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Outsole Материјал:
ЕВА
Моден Елемент:
Платформа
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Сандала Тип:
Рибар
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Новина
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Синтетички
Број На Модел На:
CA
Insole Материјал:
ЕВА
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Шаблон Тип:
Цртан Филм Анимација
Повод:
Повик
Објектот:
адвокатско летото сандали мрежа
Големина:
според нашите големина на табелата
боја:
Како се покаже слика
Функција:
дише,се лизга-на,mesh,лесни

Избор на клиент