• Новак
2 парчиња Универзална Трки Прилагодливи CNC 48/50/51/52/53MM Клип На Ons Вилушка Handlebars се Справи со Бар за Кафе Racer Мотоцикл Црна Бог

2 парчиња Универзална Трки Прилагодливи CNC 48/50/51/52/53MM Клип На Ons Вилушка Handlebars се Справи со Бар

DEN 1823.52
Во достапна форма

Пристапност


започнете
крајот
Погодни За : 35 MM 36 MM 37 MM 41 MM 43 MM 45 MM 46 MM Вилушка Цевка Спецификации : SKU : B030-02 Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Боја : Сребрена /Црна/Злато (Како пик) Тежина : 0.5 kg Справи со Бар Големина : 22mm & 7/8 инчи Големина : како на сликата покажува
Функција : Отстранлив handlebar. Економски замена handlebar со неверојатна сила. Добро Манипулирање и стабилност со Голема брзина. Во случај на несреќа,едноставно го замени handlebar цевка наместо на целата клип-на. Нерѓосувачки челик сврзувачки елементи и Delrin пластични завршува додадете завршувањето допира. Пакет се Вклучени : 2 парчиња Handlebars(лево и право)

Главните карактеристики

боја:
Злато 48, 50 Злато, Злато 51, Злато 52, Злато 53, Црна 48, Црна 50, Црна 51, Црна 52, Црна 53, Сребро 48, Сребро 50, Сребро 51, Сребро 52, Сребро 53
Тип На Објект:
Костец
Објектот Висина:
3.2cm
Бренд Име:
Gremlins
Име На Модел:
Универзална
Објектот Ширина:
3.2cm
Објектот Должина:
29cm
Објектот Дијаметар:
29cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.62kg

Избор на клиент