• Новак
300PCS/Многу SMD Отпорник +/-5% 0805 27K 1/8W Чип Отпор Нови Оригинални Чип Фиксна Отпорник

300PCS/Многу SMD Отпорник +/-5% 0805 27K 1/8W Чип Отпор Нови Оригинални Чип Фиксна Отпорник

DEN 47.04
Во достапна форма

Пристапност

Ние само брод да се потврди цел адреси. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Напомена :
Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.

Главните карактеристики

Бренд Име:
WEIDILY
Тип:
Чип Фиксна Отпорник
Температурата На Работа:
-
Број На Модел На:
0805
Номинална моќност:
-
Температурата Коефициент:
-
Отпор Толеранција:
-
Пакет Тип:
Surface Mount
is_customized:
Yes
боја:
Сива
Состојба:
Нови
Технологија:
SMD

Избор на клиент