• Новак
Kocotree срце облик на Принцезата нови arched креативни виткање чадор сонцето чадор чипка parasol чадор дожд жените guarda chuva

Kocotree срце облик на Принцезата нови arched креативни виткање чадор сонцето чадор чипка parasol чадор дожд

DEN 468.00
DEN 720.00
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако ви треба итно, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс со дополнителни поштенски;
DHL : 2-5 Работни,EMS : 7-15 Работни дена.Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк "подарок" или "пример" за да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.Стилски и елегантен, погоден за 1-2 луѓе, лесно да се носат. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $2 ПОПУСТ за вашата следна цел. Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење Карактеристики : 1.Ние ќе брод од вашата нарачка во 4 дена по верификација на плаќање и за потврда на нарачката.

Главните карактеристики

Тип:
Чадори
Број На Модел На:
W205
Големина:
One Size
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Шема:
Три-виткање Чадор
Функција:
Виткање
Материјал:
190T Најлон Ткаенина
Бренд Име:
Kocotree
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Панел Материјал:
Чипка
Возрасна Група:
Возрасни лица

Избор на клиент