• Новак
Новите Дами Црна Келнери Работа Носат Униформи Женски Најдобар Готвач Панталони Хотел Ресторан Кујна Панталони Промет На Големо Со Бесплатен Превозот

Новите Дами Црна Келнери Работа Носат Униформи Женски Најдобар Готвач Панталони Хотел Ресторан Кујна Панталони

DEN 849.00
DEN 1305.60
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
вклучува : панталони
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM) Wom en
Големина(cm)/Етикетата
Половината
Хип
Панталони Должина
XS/1.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .6
86
110
103
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.0
66
90
100
M/2.9
64
86
100
S/2.
Како различни мерни методи .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали
.4
80
104
103
XXXL/2.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Употреба:
Службата За Храна
Ткаенина Тип:
Worsted
Пол:
Жените
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук
Тип На Објект:
Bottoms
Број На Модел На:
D414
Погодна прилика:
Хотел опрема
Применливи пол:
Женски
Категории на производи:
Панталони
боја:
Црна (еластичен појас уста), црна и бела (не еластичен појас уста)
Големина:
XS/S/M/L/XL/XXL/XXXL/4XL
Погоден Сезона:
Зима, Пролет, Лето, Есен

Избор на клиент

нова Топла продажба Готвач услуга хотел ресторан кујна ракави кратки ракави готвач облека лето Облека+Шапка+Престилка
  • Новак

нова Топла продажба Готвач услуга хотел ресторан кујна ракави кратки ракави готвач облека лето Облека+Шапка+Престилка

DEN 948.00 1090.08

Големина : M Големина на Половината 70 CM75СМ, Биста 90 CM100 CM,Fti висина 165 CM170 CM L Големина Половината 77 CM80СМ, Бис�