• Новак
18pcs/многу DC 12V 2W infared сензор светлината LED Индукција Светилка за гардероба Кабинет

18pcs/многу DC 12V 2W infared сензор светлината LED Индукција Светилка за гардероба Кабинет

DEN 9576.00
DEN 10080.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


decription :
DC 12v 2 W 140 LM SMD 5050 рамен Smart Led IR движење инфраред Сензор Led лента ноќ Светлина за Фиока Кабинет гардероба дома плакарот Осветлување
Спецификации : Модел : LTQ800 Функции : Вратата Прекинувач ( Отворена врата, осветлувањето; Затвори вратата, осветлување исклучите ) Откривање на далечина : во рок од 3-5 cm до кабинетот вратата Wattage : 2 W Чип Тип : SMD5050 x 9pcs Работен напон : 12 V DC Големина : L=158mm, W=50mm, H=8мм Завршувањето на : Сребрена Материјал : алуминиумски+ ПММА леќа + PC делови Боја температура на светлина : Топло бела (2800k-3500k) , Кул бело (5600k-6500k) Возачот тип : работа со 12 V DC возачот ( без возач ) Lumens Флукс. : за 140lm (1 W LED замени традиционалните 15 W сијалица) Пакување содржина : 1 светилка Пакување начин : хартија кутија Инсталација : рамна површина за монтажа Апликации : внатрешна foyer, дневна соба, спална соба, скалило, бања, кабинет, showcse, гардеробер, бања и сл.
конекција фитинзи :
Пакет листата :
18* infared сензор ноќ светлина

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
сертификација:
УЛ,RoHS,CE
Тип:
Атмосферата
Тело Материјал:
ABS
Број На Модел На:
led сензор светилка
Бренд Име:
Aixy
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
DC
Енергија:
Движење
Употреба:
За итни случаи
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Напон:
12V
Wattage:
0-5W
Тип На Батерија:
DC12V
Обликот:
правоаголник
Тип На Сензор:
infared
Примена:
за внатрешна итни ноќ светлина

Избор на клиент