• Новак
Зимски Сребро Фокс Крзно Капи За Жените Солидна Боја Дебели Плетени Beanie Капи Големи Крзно Топката Капи Skullies Капа

Зимски Сребро Фокс Крзно Капи За Жените Солидна Боја Дебели Плетени Beanie Капи Големи Крзно Топката Капи Skullies

DEN 1238.40
Во достапна форма

Пристапност


Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздухопловната и означи како "ПОДАРОК", стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. И сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 ден.Добредојдовте да побарате од нас повеќе. Ако сè уште имаат проблем со плаќање,Добредојдени да не контактирате.
Вашиот вид повратна информација е основниот на нашите подобрување. Ако сакате да брод од страна на DHL,или ЕМС Fedex експрес, само да побарате од нас. Ќе поставам најдобри изразуваат товар за вас. Ние ќе ви цитирам големиот трговија на големо цена.
Повеќе служба : Ние ги прифати малите на големо, ако имате потреба добредојдовте mail нас. Ние имаме соработка превозот партнер за неколку години.)
Продавница линк : http : //www.
започнете
крајот
Напомена :
1.За крзно popm пом, Тоа е пренослив стил, многу добро за миење
Зимски Сребро Фокс Крзно Шапка Солидна Боја Дебели Плетени Beanie Капи Големи Крзно Топката Капи Skullies Капа
>Материјал : 100% реално сребро фокс furs,акрилик
>Бои : црна,бела,црвена,сива,розова,темно сина,зелена,
>Големина : 55-62cm за глава турнеја
>Функција : топло,дебели,може да се користи под нулата
>Користење сезона : зима
>Пакет : нормален пакет
Добредојдовте на Модата Неограничен продавница
( повеќе модата или kawaii производи, сите во мода unlimiteds раскина.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Крзно,Волна
Стил:
Повик
Бренд Име:
furandown
Број На Модел На:
СМ-P069
Материјал:
100% реално сребро фокс крзно, акрилик,волна
Бои:
црна,бела,сива,црвена,темно сина,розова,зелена,беж
Шапка Големина:
55-62cm за глава турнеја
Крзно Топка Големина:
15cm за дијаметар
Функција:
крзно пом poms,зимата е топло, може да се користи под нулата
Сезоната:
Зима
Пол:
жените,дама,жени,девојки

Избор на клиент