• Новак
Црна Пластика Домување Лажни Камера Две АА Батерија за LED Атарот Безбедносна Камера Ir Led Купола Камера за видео надзор Надзор Камера

Црна Пластика Домување Лажни Камера Две АА Батерија за LED Атарот Безбедносна Камера Ir Led Купола Камера за

DEN 214.00
DEN 225.12
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

95 инчен
Нето Тежина : 167 г / 5.
2, Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригиналното пакување, со сите компоненти и додатоци се вклучени и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас со превозот на следење на број и причината за враќање.
5, Царинската такса, ракување бесплатно, поштенски и осигурување не се вратени.
2, ве барање можете да ве молиме не остави негативни повратни информации или да се отвори било случај пред да контактирате со нас, ако не сте примиле пакетот за некое време или не сте задоволни со нашата објект по прими.
2, Плаќањето мора да се примени во рок од 3 дена по ставен на ред.
2, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји и други фактори.
4, Ние не може да го прифати вашето враќање без информирање со нас однапред .
Снабдувач Гаранција :
Ние нудиме една година гаранција производство е ограничена гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети оштетени од злоупотреба, злоупотреба, занемарување или несреќа по приемот) Повратни информации
1, за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ELESECUR
Број На Модел На:
Лажни Камера Две АА Батерија за LED Атарот Безбедносна Камера Ir Led Купола видео надзор
боја:
Црно обоени пластични домување
Агол На Гледање (Степен):
NA
Големина:
117 x 117 x 75 mm
Нето тежина:
167 г / 5.89 оз

Избор на клиент