• Новак
36pcs водоотпорен led чај светлина Свадба партија оркестарот Подводните Floralyteas II

36pcs водоотпорен led чај светлина Свадба партија оркестарот Подводните Floralyteas II

DEN 1344.00
Во достапна форма

Пристапност

Тие се за 1. Животот на батеријата на осветлување модул е повеќе од 50 часа. Тие прават голема партија услуги, како и. Еве некои слики од нашите производи. Pls одбра бои од табелата подолу.25 Инчи во дијаметар од околу 1. Се користи за свадби , страните-centerpieces и цвет arrangments. Најдобар квалитет и брза испорака 11 бои за опции.
Овие батерии се заменливи! Овие обновливи, подводни LED светла, се водоотпорни и безжични и на тој начин совршен за осветлување до вазни, чинии, или каква било вода полнат контејнерите. Овој производ вклучува 2 парчиња Заменливи CR2032 Батерии.
Слики за Пакување. Нашите LED светла се забавуваат, безбеден и совршен кога ќе треба алтернатива за свеќи, со цел да се исполнат оган, кодови или за да се избегне опасностите на отворен пламен.00 Инчен висока, и затоа одговара на стандард Чај Светлина на Сопствениците. На подводни светлина, може да биде вклучено или исклучено со извртување на база на модул.36pcs водоотпорен led чај светлина Свадба партија оркестарот Подводните Floralyteas II Ние сме Фабрика Снабдувач . Можете да нарачате ги во мешавина од бои. Овие вода доказ LED светла се достапни во различни голема бои.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolor Исчезнува, Зелена, Црвена, Бела, Килибар, Топло Бела, Розова, Виолетова, Теал, Портокал
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Карактеристики:
Подводни led светло
Глава Број:
1-19 глава
Напон:
3V
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Должина:
3cm
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Гаранција:
1 година
боја:
Бела
Бренд Име:
KITOSUN
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
KS-SB-002
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Круг
боја:
ЦРВЕНО/бела/топло бела/црвена/зелена/блу/теал/розова/виолетова/портокал/RGB
Батеријата:
2 парчиња CR2032 Батерии вклучени,трае повеќе од 48hours
Големина:
1 tall ,1.125 wide round shape, original design
Пакување:
10pcs/блистер кутија,100pcs/внатрешен кутија,1000pcs/Master Картон
Апликации:
Свадби,партии,како и другите прилики за centerpieces
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент