• Новак
Врвен Квалитет 1200mm t8 ПРЕДВОДЕНА Цевка заграда, led цевка тела, T8 База, Fedex Бесплатен Превозот, 20pcs/многу

Врвен Квалитет 1200mm t8 ПРЕДВОДЕНА Цевка заграда, led цевка тела, T8 База, Fedex Бесплатен Превозот, 20pcs/многу

DEN 5040.00
Во достапна форма

Пристапност


T8 ЛЕР Цевка 1200mm заградата/support/тела/trestle/scaffold Врвен Квалитет ,Fedex Бесплатен Превозот,20pcs/многу
Напомена : ве молиме означете жици режимот на вашиот цевка светлина :
A. Двојно-заврши жици. Б. Еден-заврши wirng.
пакет : /
20 компјутери t8 цевка 1200mm заградата

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CCC,RoHS
Бренд Име:
Aixy
Карактеристики:
t8 лер цевка Заградата
Гаранција:
2 година
Број На Модел На:
t8 цевка Заградата
База Материјал:
ABS,Алуминиумски
is_customized:
Yes

Избор на клиент