• Новак
Висок квалитет на жена чанта торба гласник торба crossbody торба tote училиште торба долар цена

Висок квалитет на жена чанта торба гласник торба crossbody торба tote училиште торба долар цена

DEN 1251.00
DEN 2406.72
-48 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Број На Модел На:
FF-1-339,гласник торба
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Затворање Тип:
Hasp
Декорација:
Лак
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Број на Рачки/Ремени:
Две
Бренд Име:
Б. АНГЕЛ
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
PU
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
жените торба,Производителот:
Кина Копното
кеси,статус на Производ:
Нови

Избор на клиент