• Новак
Lureme Стакло Време Гем Фантастична Ѕверови Шупливи Цвет Отвори Алка Хривнија за Жени, Девојки (bl003425)

Lureme Стакло Време Гем Фантастична Ѕверови Шупливи Цвет Отвори Алка Хривнија за Жени, Девојки (bl003425)

DEN 158.00
DEN 316.80
-50 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
Lureme
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
bl003425-б
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
позлата:
Античкиот Бронза Позлатен
Поставување Тип:
Канал поставување
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент