• Новак
Мотоцикл cnc главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот стојат завртки За KTM 690 Enduro / 690 СКМ 2008 ГОДИНА ,125/200 ВОЈВОДАТА 2012-2015,РК 125/200/390

Мотоцикл cnc главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот стојат завртки За KTM 690 Enduro / 690 СКМ

DEN 408.00
DEN 474.24
-14 %
Во достапна форма

Пристапност


6473993183833685 Нов производ US $ 8.90 /пар US $ 32.00 /пар US $ 37.99 /пар US $ 29.89 /set US $ 11.99 /парче US $ 3.99 /пар US $ 78.00 /парче US $ 37.88 /пар US $ 25.99 /парче US $ 15.99 /парче US $ 32.99 /пар US $ 32.00 /пар US $ 61.99 /пар US $ 25.99 /парче US $ 18.99 /пар US $ 24.99 /пар US $ 11.00 /парче US $ 38.99 /пар US $ 99.00 /set САД $ 17.89 /парче
на производ со KTM логото Опис : Состојба : 100% Сосема Нови,Високо Квалитетни Материјали : CNC алуминиум Боја : Како на сликата покаже Кол : 1 Пар Да се заштити вашиот главниот дел на задната суспензија од неизбежна совет-над и да го поставете вашиот мотор на штандот, за Да се спречи корозија; НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЗАВРТКИ - За долг живот. Fitment : За KTM KTM 125/200 ВОЈВОДАТА 2012-2015 KTM 390 ВОЈВОДАТА 2013-2015 KTM РК 125/200/390 2014-2015 690 ВОЈВОДАТА 2008-2011 690 СМ/СКМ 2008-2011 690 ВОЈВОДАТА Р 2013 RC8 1190 2008-2011 RC8 1190 Р 2009-2012 1190 RC8 1190 R RC8 690 Војводата 690 Enduro 2008 690 СМ 690 СКМ 2008 950 Supermoto, 990 Авантура 990 Супер Војводата 990 Supermoto модели 990 R Супер Војводата ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Главните карактеристики

боја:
6mm, 8mm, 10мм
Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
VYI-СС-KM001
Објектот Должина:
8inch
Објектот Ширина:
3inch
Објектот Висина:
7inch
Објектот Тежина:
10g
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
Како се покаже слика
Fitment:
За KTM Сите Мотоцикл Модел со 6mm 8 mm 10мм

Избор на клиент