• Новак
5D DIY Дијамант Сликарство Мачка Полн Плоштад Дијамант Везови Крстот Бод Ангел Мачка со Сини Очи Везана Дома Декоративни

5D DIY Дијамант Сликарство Мачка Полн Плоштад Дијамант Везови Крстот Бод Ангел Мачка со Сини Очи Везана Дома

DEN 331.00
DEN 552.00
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
20*20cm, 25x25cm, 30*30cm, 35x35cm, 40*40cm, 50x50cm, 60x60cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европа
Бренд Име:
MYCELLA
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
3D полн плоштад Дијамант Везови
Тема:
5d diy дијамант сликарство
Точка Не:
Z501I171

Избор на клиент