• Новак
5pcs снег водена завеса светла 4m 96 божиќ светла icicle НАИЗМЕНИЧЕН напон 220v/110V icicle светла божиќ 9colors 8modes

5pcs снег водена завеса светла 4m 96 божиќ светла icicle НАИЗМЕНИЧЕН напон 220v/110V icicle светла божиќ 9colors

DEN 1619.00
DEN 1704.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


5pcs снег водена завеса светла 4m 96 божиќ светла icicle НАИЗМЕНИЧЕН напон 220v/110 V icicle светла божиќ ЕУ plug 9colors 8modes
Карактеристики 100% Сосема Нов. Кабел боја : Бела без крај plug Запалени Светилки во Боја : Топло Бела,кул бело,сино, multicolor, зелена,црвена,виолетова,жолта,розова Материјал : пластични светилки/жица LED кол : 96 парчиња Влезен напон : AC220 V/110 V Plug стандард : ЕУ String Светлина должина : 4m 0.3/0.4/0.5 m во облик на бран Обично за следниве цели : Божиќ дрво или ноќта на Вештерките Illuminations, Состаноци или Прозорецот прикажува, Ресторани или Бар Украси, Дома или Градина Декорација, Свадба, Роденден или партија Illuminations, итн. Лесно може да бидат обесени, зависник, или зезнав на било која површина овозможувајќи за поголема инсталација флексибилност отпорни на Вода, но не Потопување во вода. 8 Осветлување Сцени, Изберете вашиот омилен светлина режим! можете да изберете било режим што ви се допаѓа(Комбинација, Во бранови, Секвенцијален ,SLO GLO, си поигруваше / flash ,Бавно исчезнат ,Трепкане/flash ,Стабилен на) Пакет, Вклучувајќи :
5pcs * 4 M 96led led icicle светла, Ако сакате да купите повеќе,ве молиме кликнете тука :

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова, Ладно Бела
Употреба:
празник
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
Aixy
Должина:
400cm
Карактеристики:
LED string светлина
Тело Материјал:
Пластични
Приклучете Го Опашка:
Yes
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 година
Глава Број:
51-100 глава
сертификација:
CCC,CE,RoHS
боја:
Бело,сино
Е dimmable:
No
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Растојание:
6-10m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
божиќ светла icicle
Тип На Батерија:
AC-220V/110V
Напон:
AC110/220V
боја:
9 бои за да ги одберете
со крајот приклучок или не:
no
Е водоотпорен:
Yes
Приклучете:
ЕУ/САД приклучок

Избор на клиент