• Новак
720P Надградба на Мрежата Верзија Hi3518E + OV9732 1.0 ПРАТЕНИК H. 264 3MP 3.6 мм Леќа Мини Затворен HD видео надзор за Безбедност Надзор IP Cameraqing

720P Надградба на Мрежата Верзија Hi3518E + OV9732 1.0 ПРАТЕНИК H. 264 3MP 3.6 мм Леќа Мини Затворен HD видео

DEN 806.00
DEN 995.52
-19 %
Во достапна форма

Пристапност

Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Повратни информации : На клиентите задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.6 мм Леќа Мини Затворен HD видео надзор за Безбедност Надзор IP Cameraqing
Нашата компанија е траен во начело на кредибилитет врз основа, клиенти врховниот и квалитет загарантирана, со што се обезбедува најдобри услуги за вас, преку нашата најголема напори! Ние и ветуваме : исто да ви квалитетот нашата цена е оптимално, иста цена нашиот квалитет е најмногу гаранција! Фабрика директни продажби на стоки се дефинитивно вредност за пари!
Hi3518 E + OV9732 е Hi3518 E + OV9712 надградба, по надградба на повисока резолуција, постабилна. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот. * МЦП (IR-Намалување на-ОФ) филтер се потребни за подобра слика боја & квалитет. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра клиент искуства. Тие мора да бидат под resalable состојба. * Day / Night mode поддршка надворешни активира од ЦД-а (или 3.) Smart Телефон : мобилен далечински Мониторинг (i Phone, Android,) управување со мрежата Motion Detection : Поддршка за Откривање на алармот : алармот пораки, аларм клиенти Периферните проширување интерфејс : Аудио влез Максималната Далечина Бр.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Технологија:
Инфраред
Бренд Име:
СТП'Aimetis
IR Растојание(м):
10m
Напојување(V):
12v
Потрошувачка На Енергија(W):
120mA
Сензор:
CMOS
Алармот Акција:
E-Mail Фотографија,Локалните Алармот
Димензии (L x W x D)(mm):
38*38
Агол На Гледање (Степен):
92°
Поддржани Мобилни Системи:
iPhone OS,Андроид
Конективност:
IP/Жичана Мрежа
Сензор Бренд:
SONY
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 98,Windows XP,Windows 7,Windows 8
Тип:
ip камера
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Леќа (mm):
2.8 mm
Минимална Осветлување(Лукс):
92°
Висока Дефиниција:
720P(HD)
Мрежен Интерфејс:
RJ-45 10/100Mb Ethernet Слот
Стил:
Мини Камера
Број На Модел На:
PAS-01
Специјални Функции:
безжична камера
Аудио Излез:
IP

Избор на клиент