• Новак
Ретки стар клуч во бравата две бронзени желка модел копче бронза Бесплатен превозот

Ретки стар клуч во бравата две бронзени желка модел копче бронза Бесплатен превозот

DEN 1920.00
DEN 2399.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

ако имате повеќе прашања или requir ement на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Поштенски :
Ние ги испратите стока од Кина Пост Воздух или Хонгконг Пост за 15-25 дена да пристигне,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус . Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба.Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска.
Испорача elucidation
Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект .И ако добиете објектот ,пред да ме напушти повратни информации,имате било unpleased работи,ве молиме да комуницирам со мене, јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни со време.Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
По услуга :
Ако не можете да добиете пакет во 30 дена ,ве молиме да комуницираат со мене.

Главните карактеристики

Бренд Име:
EASTCODE
Тема:
писма
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Кина

Избор на клиент

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели
  • Новак

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели

DEN 24.00

Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлатаМатеријал : не ' Рѓосув�