• Новак
100pcs 12V SMD 5050 U/V Профил топло бела 36 led luces лента на светлина, led luces лента светлина 50cm, led светла во плакарот

100pcs 12V SMD 5050 U/V Профил топло бела 36 led luces лента на светлина, led luces лента светлина 50cm, led

DEN 8964.00
DEN 9744.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

100pcs 12 V SMD 5050 U/V Профил топло бела 36 led цврсти лента на светлина, led цврсти лента светлина 50cm, led светла во плакарот
Име На Производ : Под Кабинет Осветлување
Излезна моќност : 7.2 W/еез
Емитуваат Боја : Кул Бело 6000 K/Топло Бела 3500 K
Извор на светлина : 5050 SMD LED
LED Количина : 36leds/еез ;
Излез Прозрачна : 14-16lm по led
Влезен напон : DC 12 V
ИП Одделение : не-водоотпорен IP22
Материјал : Алуминиум
Зрак агол : 120 степени
LED работа температура : -45 C ~ +45 C
животен век : > 50.000 часа
Гаранција : 1 години
Сертификација : CE & Ro HS
У РИТАМ
V ЖЛЕБОТ

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
боја:
У ритам, V жлебот
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Употреба:
Затворен Осветлување
Должина:
50cm
Тело Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
Супер
Употреба:
Индустриски
Ширина:
1.2cm
Гаранција:
1 година
Wattage:
7w
сертификација:
CCC,CE,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
12V
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
led цврсти лента
Бренд Име:
Aixy
боја:
топло бела/кул бело
Школка:
V
Животот Часа:
над 50000 часа
SMD:
5050
Материјал:
алуминиум база
LED КОЛИЧИНА:
36LEDS
Боја Tem:
3000-6000k
димензија:
50cm*1.2 см*0.2 cm
превозот:
Бесплатен превозот

Избор на клиент