• Новак
Уникатна Романтична Злато Сребрена Боја Стандард Манчестер Terrier Капка Обетки Трговија На Големо Животно Обетки За Жените Девојка Aros

Уникатна Романтична Злато Сребрена Боја Стандард Манчестер Terrier Капка Обетки Трговија На Големо Животно

DEN 911.52
Во достапна форма

Пристапност

Производ Карактеристики
1.Нов дизајн и висок квалитет.
2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,пријатели и девојка.
3.Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
4.Диви, личност, многу популарна
5.Тука исто така можете да мало,пад на превозот .Ако не можете да најдете каде можам да внесете мало,капка превозот,можете да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Прикажи Слика За Производот
Купувачот Известување
Бесплатен Превозот
Над 200 $ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС
За Нас
Ние си имаме свој фабрика,и foucs на производство на околу 15 години.Ние се произведуваат сите видови на модни накит,тие се добро примени од страна на потрошувачите,а производите се продаваат во целиот свет.

Главните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Животните:
Стандард Манчестер Terrier
боја:
18K злато,сребро.
Големина:
13*35mm
Главниот Камен Боја:
Бела
Функција:
уникатна романтична
Повод:
Партија
Рачно изработени:
Yes
Пакет:
opp
Стил:
Романтични
Материјал:
Легура

Избор на клиент