• Новак
Топла Продажба 12 Бои Популарни Двојно Страни Мат Бисер Студ Обетки Голема Топка Монистра Обетки За Жените Божиќ Подарок

Топла Продажба 12 Бои Популарни Двојно Страни Мат Бисер Студ Обетки Голема Топка Монистра Обетки За Жените

DEN 9.00
DEN 9.60
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Никел и Олово Слободни
Материјал : Алуминиум & Монистра
Голема Топка со Дијаметар : 16mm
Мала Топка со Дијаметар : 8mm
Тежина : 5.3 Грама

Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Seblasy
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
EPC116
Повод:
Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носење
Стил:
Класична Романтична Трендовски
Функција:
Висок квалитет
Експрес Слободен Испорака:
Цел >120usd DHL FEDEX ПРОЗОРЦИ ЕМС ARAMEX Бесплатен Превозот ...

Избор на клиент