• Новак
100PCS Пирсинг Игли Мешани 12G 14G 16G 18G 20G Стерилни за Еднократна употреба Тело Пирсинг Игли За Уво, Нос Папокот Брадавица

100PCS Пирсинг Игли Мешани 12G 14G 16G 18G 20G Стерилни за Еднократна употреба Тело Пирсинг Игли За Уво, Нос

DEN 367.00
DEN 407.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

100 PCS Пирсинг Игли Мешани 12 G 14 G 16 G 18 G 20 G Стерилни за Еднократна употреба Тело Пирсинг Игли За Уво, Нос Папокот Брадавица Модел Количество 12 G 20pcs 14 G 20pcs 16 G 20pcs 18 G 20pcs 20 G 20pcs Вкупно : 100pcs Како сите наши елементи, оваа ставка е сосема нов и никогаш не се користи. 100% Гарантира за изработка и квалитет. Состојба : Нова Материјал : 316 од не ' Рѓосувачки Челик тефлон ПВЦ Количина : 100 Верификација : ISO 9001 и CE

Главните карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
MIXPIN
Број На Модел На:
12-20G

Избор на клиент