• Новак
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 250MM ВИСИНА 1W КРИ ПРОДАВНИЦА ЗА НАКИТ LED СВЕТЛО

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 250MM ВИСИНА 1W КРИ ПРОДАВНИЦА ЗА НАКИТ LED СВЕТЛО

DEN 1003.20
Во достапна форма

Пристапност

може лесно да се инсталира или отстрани, нераскинливо
6.можат да работат на висока температура без штета, посебно одговараат за затворен простор,ѕид, контра, покажат, кабинет,итн
5. led вок во safe ниска струја и низок напон, безбедно за човекови оперативен. Откако ќе ги примите враќа објект, кој е во оригиналниот ситуација, ние ќе рефундирање на дека вкупниот износ.висок квалитет led чипови КРИ, обезбеди ниска распаѓање, светла леснотија, висок CRI/РА
2.Откако на вашиот примите објект , и не ми се допаѓа ,можете да сугестија размена ,но вториот пост полнење сопствена на купувачот. Во меѓувреме , мора да се обезбеди следење на број
2.led накит приказ осветлување,предводена накит место светло,led светлото на рефлекторите за накит,предводена накит центарот на вниманието,накит кабинет led светло,накит екранот led светло,накит led светлото на рефлекторите,,табела накит светилка,накит приказ осветлување,накит екранот светла,led накит светла,продавница за накит осветлување,продавница за накит светилка,предводена накит осветлување,продавница за накит led светло,продавница за накит осветлување,накит led осветлување,,кри led накит приказ осветлување,,led дисплеј рака светлина,bambo led светилки,флексибилни led накит светлина,флексибилни led накит светилка,предводена стојат светилка,предводена стојат светлина,led стојат светлина за накит екранот,предводена матични светлина,led мини кула светлина,led дисплеј светилка,,led дисплеј светла, накит екранот стојат led светло,накит табела екранот led светло за осветлување,накит приказ на случај осветлување led, СПЕЦИФИКАЦИИ : ПРЕДМЕТ : 1 W КРИ LED ПРОДАВНИЦА за НАКИТ LED СВЕТЛО МОДЕЛ : JWR71 W ТЕКСТ : AC85-265 V МОЌ : 1 W LUMENS : 100 LM CRI : 90 светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K КУЛ БЕЛО 6300 да 7000 K ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА, БЕЛА ДИМЕНЗИЈА : 15 CM,20 CM,25 CM,30 CM,35 CM ВИСИНА
ДИМЕНЗИЈА :
ПАКУВАЊЕ :
ПРИМЕНА :
ФУНКЦИЈА :
1.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
1w black housing, 1w silver housing
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
CCC,CE,EMC,RoHS
Е dimmable:
No
Моќ Толеранција:
1%
Напон:
85-265V
Карактеристики:
кри led, вртливата светлина,
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
JWR71W
Објект:
1W КРИ ПРОДАВНИЦА ЗА НАКИТ LED СВЕТЛО
Примена:
led накит контра светлина,led накит екран light
САЈТ:
КОНТРА, КАБИНЕТ, ПОКАЖАТ
лер:
1W LED КРИ
СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ:
30 степен, 40 степен
Висина:
10CM,15СМ,20CM,25CM,30CM,35CM...
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
База Тип:
продавница за накит led светло

Избор на клиент