• Новак
1Pcs МОЌ HD-5680BB,Дигитални Серво,Пластични Опрема Дигитален Серво,вртежен момент 6.5 КГ,Брзина 0.14 Дик

1Pcs МОЌ HD-5680BB,Дигитални Серво,Пластични Опрема Дигитален Серво,вртежен момент 6.5 КГ,Брзина 0.14 Дик

DEN 1155.00
DEN 1375.68
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

30 дена гаранција од купените датум.0 V
3 Големина(L*W*H) : 40. : 25 T
11 Жица Должина : 150mm
12 Препорачува Серво Тип : 25 T Futaba
13 Напон : DC 4. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, пред да се вратат на неисправни објект.4 мм
4 Тежина : 42g
5 Имајќи Количина. Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и сите додатоци.Ако сакате да се испраќаат по препорачана пошта ,ве молиме да обрнете тоа и забелешка на објектот .Ви благодариме .0 V
2 Без Оптоварување Работи Брзина : 0.
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Контакт со нас на :
Нашата канцеларија часа се :
- 8 : 30 сум.14 дик/60 степен во 6.

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
HD-5680BB
Бренд Име:
моќ hd
РК Делови и Accs:
Servos
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
За Возило Тип:
Хеликоптери
Алатка Материјали:
HD-5680BB servos
Четири тркала Атрибути:
HD-5680BB servos
Надградба На Делови/Додатоци:
HD-5680BB servos
Радио Контрола Стил:
РК Модел

Избор на клиент