• Новак
Бесплатен превозот Кристал цвет мирување свадба маса централен Банкет табела оркестарот свадба декорација 8pcs/Многу

Бесплатен превозот Кристал цвет мирување свадба маса централен Банкет табела оркестарот свадба декорација 8pcs/Многу

DEN 61440.00
Во достапна форма

Пристапност

Секој клиент имаат обврска да плаќаат даноци за нивните земји. Ние ќе се прогласи за вистинската вредност како испорака агент барање за стоката што го наредил, тоа не е проблем ако сакате ни да се прогласи ниска вредност за вашите производи, но вие треба да го преземе ризикот да се биде amerced од вашите сопствени.
Ве молиме имајте предвид дека Ние треба околу 10~20 дена за производство на вашата стока по плаќање расчисти, ако сакате стоката итна, pls се земе вниманието!!! затоа ние треба да се произведени со секоја нарачка од претвори! се надевам дека ќе може да се разбере,ви благодариме! Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.

Главните карактеристики

Големина:
M
Стил:
Европа
Број На Модел На:
Нови
Функција:
Tabletop Вазна
Материјал:
Акрилик

Избор на клиент