• Новак
Топла 25mm нерѓосувачки челик чешки кристали извртени-надвор од суштинско значење ароматерапијата масло парфем locket нараквица со СТП кожа бенд

Топла 25mm нерѓосувачки челик чешки кристали извртени-надвор од суштинско значење ароматерапијата масло парфем

DEN 312.00
Во достапна форма

Пристапност


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.
Секоја нараквица бесплатно со 5pcs различни бои се чувствува влошки. ако имате било какви дополнителни прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт.
Боја : сребрена
Големина на locket : 25mm
Стил : тркалезна форма пресврт отвори locket
Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик
Шопинг процес :
Пакување процес :
Испорака :
Накит одржување :
Повратни информации :
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
URSJEWELRY
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Функција:
додаток
Синџир Тип:
заврши кожа
Материјал:
316 од не ' рѓосувачки челик
боја:
Сребро.
Должина:
40cm
Големина:
25mm
квалитет:
Висок квалитет
Стил:
мода/трендовски/класичен/подароци/Романтичен
информации:
diffuser нараквица ,етерични масла diffuser нараквица,
Style1:
етерично масло нараквица , од нерѓосувачки челик хривнија pulseras,
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Божиќ Подароци,Партија,Свадба Се Облекуваат
Подарок за:
Пријатели , Љубовници , Семејството .Денот на вљубените. Роденден

Избор на клиент