• Новак
Накит за Жените Деликатна Прстени Стилски Сребро Печат Сина Циркон Мода Накит Прстен САД Големина #6#7#8#9#10 JR2118

Накит за Жените Деликатна Прстени Стилски Сребро Печат Сина Циркон Мода Накит Прстен САД Големина 678910

DEN 354.00
DEN 436.80
-19 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Повод:
Годишнина
Бренд Име:
ROLILASON
Број На Модел На:
JR2118
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
21mm
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
Метали Тип:
сребро позлатен
Метал Печат:
Печат
Главниот Камен Боја:
Deep blue
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Накит Тип:
прстен
Главниот Камен:
Цирконот
квалитет:
Висок
Стил:
Тренди
прстен тежина:
7.07 g
is_customized:
Yes

Избор на клиент