• Новак
10x за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф MK4 Passat Б5 Бора Внатрешни работи Вратата Картичка Трим Панел Клипови

10x за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф MK4 Passat Б5 Бора Внатрешни работи Вратата Картичка Трим Панел Клипови

DEN 96.00
DEN 101.76
-6 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме дека ќе контактирате со нас преку пораки треба да се чувствувате потреба да се врати на објектот.Производ Детали : ова е еден од видовите се користи така што не може да биде оние што треба - треба да се провери слик прво да бидете сигурни дека тоа е особено оние што треба, ако немате една стара клип за да ја проверите тогаш воопшто НЕ се КУПИ - АКО ВИЕ го НАПРАВИТЕ КАКО што ВЕЛАТ дека нема да добие погрешен начин. Па ве молиме имајте на ум дека понекогаш може да има доцнење во вашата точка да бидат доставени до вас. Ние ги користиме на EUB да услуга во САД и Воздухот е-Пошта на поштенски услуги во други земји и од време на време тие ќе одлучат да имаат националните или регионалните поштенски штрајк. 10 внатрешни работи вратата картичка/panel fastener клипови Што се Користат за : за Фолксваген Голф IV и Бора за "Фолксваген" Jetta IV за "Фолксваген" Jetta IV GLI за "Фолксваген" Passat Б5 за "Фолксваген" R32 MKIV ИМА ПОВЕЌЕ ОД ЕДЕН ТИП НА КЛИПОТ се КОРИСТИ ТАКА БИДЕТЕ СИГУРНИ дека СТЕ КУПУВАЊЕ на ОНА што ВИ ТРЕБА !!!!! ОВИЕ воопшто НЕ ОДГОВАРА на СИТЕ МОДЕЛИ - ПА ПРОВЕРЕТЕ ги ВАШИТЕ СТАРИ КЛИПОВИ ПРВО ДА БИДЕТЕ СИГУРНИ дека ТОА Е ОНИЕ ШТО ТРЕБА ПРЕД да ја КУПИТЕ Испорака : Нарачка обично ќе бидат обработени и испратени во рок од 5 работни денот на уплатата.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Должина:
8inch
Име На Модел:
10HAJP1605263
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
HastonSportsline
Објектот Ширина:
8inch
Објектот Висина:
8inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Производителот Дел Број:
10HAJP1605263
Земја/Регион на Производство:
Кина
materail:
Пластични
EAN:
не се применува

Избор на клиент