• Новак
Симпатична Бебе Деца Девојки Фустан Деца Принцеза Партија Туту Лето Цветни Фустан

Симпатична Бебе Деца Девојки Фустан Деца Принцеза Партија Туту Лето Цветни Фустан

DEN 265.00
DEN 301.44
-12 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.96 /парче US $ 5.
Пакет се вклучени : 1x Фустан + 1x Hairband
Големина На Разговор : Големина Биста*2
Должина на Возраст 80 23 см 45см 1 Y 90 24 см 47 см 2 Y 100 25 см 50 см 3 Y 110 26 cm 53 см 4 Y 120 27 см 55 cm 5 Y Има 2-3% разлика според упатство за мерење.14 /парче US $ 6.
Најновите Модата Бебе Детска Облека Есен Облека!!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.19 /парче
Внимание : Ова е Кина е големина, тоа е различно со големината на Вашата Земја,
ве молиме Погледнете го Големина на Табелата Пред Шопинг!
Превозот : цел под $10, 15-35 дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.11 /парче US $ 7.33 /парче US $ 7. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање.
3011562348487889 Пристигнат Нови САД $ 7.
цел помеѓу $10-$100,побрза испорака,11-26days
цел над$100,fedex или DHL,TNT,Aremax, 4-7 дена.
1 инч = 2.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 12M
Број На Модел На:
летна облека
Материјал:
Полиестер
Стил:
Симпатична
Декорација:
Шема
Силуета:
Плажа
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Шарени
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
Плоштад Јака
Вграден Градник:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Избор на клиент