• Новак
5yards/многу Широчина 11.5 cm бела позадина светло виолетови цвеќиња Чипка Намали за DIY Облека, Додатоци LS-2516

5yards/многу Широчина 11.5 cm бела позадина светло виолетови цвеќиња Чипка Намали за DIY Облека, Додатоци LS-2516

DEN 305.00
DEN 331.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

914 метар
Материјал : полиестер
Бендот ширина : 11.
1 двор=0. Времето за испорака е во зависност од поединечни земји поштенска услуга.Ако ви треба вашата испорака брз ве молиме контактирајте со нас за експрес такси превозот. Ве молиме кажете ни се во напредни ако сакате international Express превозот и ние сме мило да ви испрати понуда. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие минимум цел количество за вашиот кориснички лента дизајн.
@Производите што ги испратите се внимателно контролирани од страна на нашиот посветен на персоналот пред да се испраќаат надвор со цел да се направи вашата нарачка во нашата продавница пријатен еден.
@ Ние исто така, производство панделки во свој прилагодено дизајн почетокот од само по дворови (со исклучок на превозот).
@ Нашата продавница сите производи се користи прирачникот за мерење, таму ќе биде одредена грешка, ако умот по клиент ве молиме да се разгледа купување или немојте да се купи
@Ако сте во потрага за една специфична точка сте виделе некаде ве молам само контактирајте со нас, ние може да ви помогне да го најдете вашиот посака објект!
@БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ цел ќе се реализира преку КИНА ПОСТ.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Извезена
Ширина:
11.5cm
Број На Модел На:
LS-2516

Избор на клиент