• Новак
DIYSECUR Водоотпорен Далечински Управувач Без Тастатура ID Card Reader + 180KG Магнетни Кодот за Пристап на Системот за Контрола Целосен Комплет Наместен 8168A

DIYSECUR Водоотпорен Далечински Управувач Без Тастатура ID Card Reader + 180KG Магнетни Кодот за Пристап на

DEN 3360.00
DEN 4047.84
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


Спецификација :
Работен напон : DC12 V Работат на струјата : 3А Faceplate Димензија : 85mm x 85mm
Изборен : На extral цената е 10.
КООРДИНАТОР Mode - (Заклучени додека се снабдува со енергија) Не Safe Mode Тестирање : 1000000 пати стареење тест Погоден За : Дрвена Врата, Метал Doorr, Огноотпорни Врата, Стакло од Врата, итн.
Спецификација :
Влезен Напон : AC 110~220 V 50~60 Hz Излез Напон : DC 12 V 3А Надворешните Димензии : 103 x 68 x 33mm
180kg 350lb Магнетна Брава :
Тоа е Високо-перформанси 180kg Држи Сила електрични магнетна брава што одговара за многу за контрола на пристап
систем.
Водоотпорен верзија, не-тастатура дизајн.98 ДОЛАРИ, ако е потребно, ве молиме слободно контактирајте со нас!
Далечински Управувач :
Ова е далечинскиот управувач Вратата за Пристап на Системот за Контрола, откако ќе се поврзете на вашиот систем, можете да притиснете на далечинскиот управувач за да го отворите вратата од далечина, растојанието може да достигне до 50 метри :
Конекција Дијаграм :
Пакување листа :
. Ова е најдобар избор за фирми, фабрики, станбени, канцеларија, механички и електрични контрола на простории.
Може да се намали товарот на пристап до контролорот, освен жици за да се намали скриени проблеми Поставите NC / НЕ излези, можат да го контролираат различни типови на електрични брави врз Основа одложување контрола коло, заклучување на време може да биде во 0-15 секунди коло има далечински управувач порта.
Ако индукција картичка изгубени може веднаш да го пријави загуба во системот, така што дури и ако некој друг се крена индукција картичка може да не преку влезот guard систем, е поудобно отколку обичните механичко заклучување, повеќе безбедност.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
8168A
Бренд Име:
DIYSECUR
Посебна функција:
Водоотпорен
Фреквенција:
125khz rfid
заклучување на вратата:
180KG Магнетна Брава
is_customized:
Yes

Избор на клиент