• Новак
YINUO 13.3 14 15.6 Оксфорд Водоотпорен Рака Торба/Лаптоп Лаптоп Ракав Случај Покрие Briefcase Носи Торба за Apple MacBook

YINUO 13.3 14 15.6 Оксфорд Водоотпорен Рака Торба/Лаптоп Лаптоп Ракав Случај Покрие Briefcase Носи Торба за

DEN 1915.00
DEN 2016.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.Вашата цел ќе биде shiped надвор во рок од 1-2 дена откако го доби пари, и тоа ќе потрае 15-28 дена за време на испорака за повеќето земји, Ако после 40 дена(Бразил 50 дена) си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте ме, ние ќе целосна наплата на пари за вас.
100% нов бренд YINUO торба е лесен, со цел да го носат вашиот таблети 13. Ние исклучување 100% гаранција за враќање на парите или замена, ако предмети не се како што е опишано.4 инчен И 15. - Со два странични џебови., нудат додадена погодност. - Боја : Црна/ зелена/ Блу/ Rosered/Сива - Апликација Лаптоп Големина : За лаптоп големина до 15. Ова е издржлива и торба за лаптоп кој може да се користи како, Чанта, Крос-над телото торба, На тенок гласник торба со еден-shouder strape додаде екстра соочи и дише мрежа за максимална поддршка и утеха, тогаш торба лесно може да се мијат и вода да се задржи во потрага свежи Главна карактеристика : - YINUO (TM) Дизајнирани Специјално за Apple Macbook Pro 15. Ако тоа остана во вашиот поседување на повеќе од 7 Дена, тоа се смета како се користи и ние не ќе издание што наплата или replacemen
. - Направени од врвот ВОДООТПОРЕН квалитет оксфорд ткаенина, со отстранлив и прилагодливи рамо, рака,comforable рачки за носење.

Главните карактеристики

Големина:
13, 14, 15
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
YIFANGZHE
Тип:
Лаптоп Гласник
Стил:
Рамо Кеси
Применливи модели:
Се вклопува до 15-Инчни Лаптопи и Таблети
боја:
Црна,Зелена,Rosered,Сина
Materal:
Водоотпорен оксфорд+СТП
апликацијата 2:
За лаптоп големина 13.3 14 15..6
Стил:
Рачна ташна,торба,Гласник торба
Функција:
Водоотпорен,Shockproof,Дише,Мека
Состојба:
100% нов бренд
Потекло:
произведено во Кина
Превозот:
Бесплатен превозот

Избор на клиент