• Новак
10pcs нови linterna Тактички светло 5000 lumens кри XML-T6 4.2 V факел зум 5000LM + 2 * батерија 18650 висок квалитет

10pcs нови linterna Тактички светло 5000 lumens кри XML-T6 4.2 V факел зум 5000LM + 2 * батерија 18650 висок

DEN 3460.00
DEN 3642.24
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


10pcs нови linterna taser светло 5000 lumens кри XML-T6 4.2 V факел зум 5000 LM + 10 * батерија 18650 висок квалитет
Параметар : 1.LED Emitter : T6 2.Светилка Век : 100,000 Часа 3. Боја : црна 4.Се Емитуваат Боја : Бела Светлина, 5.Прекинувач : Опашка Капа Clicky/Clickie 6. Траење : 3-4 часа 7.Случај материјал : Трајни авиони-одделение алуминиум 8. големина : 44mm*150mm 9 . Нето тежина : 0.15 kg Карактеристики : фокусирајќи се скалести
тешко алуминиум магнезиум метал
железо менгеме
лесно да се носат
ноќен приказ ighting
Најдобрите супер светло
Употреба :
Итни случаи, Пребарување, Лов, Рутински Patroling, Пештера истражување, Кампување, Риболов, Пешачењето, Bicycing, Куќа користење, самоодбрана, Секојдневно користење.
10* Светлото+ 2*батерија 18650
Answer : ___________________________ Note : ова е led светилка,не taser пиштол или нешто друго ,тоа е само изгледа како taser!!!

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Бренд Име:
Aixy
Осветлување Растојание:
200-500 m
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Лумен:
2000 година
Водоотпорен:
Yes
Тип На Светилка:
Крстоносните
Модел на LED Монистра:
T6
Зум:
Yes
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
боја:
Темно Сива Боја
Функција:
Шок Отпорни
Тип На Батерија:
ААА,Литиум Јон,18650
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Wattage:
10
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Фокусна Должина:
прилагодлив
полнач:
Не Е Применливо
Број На Модел На:
LED Светилка
Тип На Објект:
Рефлектори
led emitter:
T6
Светилка Живот:
100,000 Часа
боја:
Пиштол Црна
Се Емитуваат Боја:
бела светлина
Прекинувач:
Опашката Капа Clicky/Clickie
Траење:
3-4 часа
Случај Материјал:
Издржливи авиони-одделение алуминиум
Големина:
44mm*150mm
Гаранција:
2 години
Напон:
4.2 V

Избор на клиент