• Новак
Jinhao 250 Фонтана пенкало 0.5 mm Nib Висок Квалитет на Пишување пенкало за Подарок Нови Пристигнување мастило пен

Jinhao 250 Фонтана пенкало 0.5 mm Nib Висок Квалитет на Пишување пенкало за Подарок Нови Пристигнување мастило

DEN 122.00
DEN 144.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Повратни информации 1.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Овие пенкала имаат многу боја и пишува глатко ; 3. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Како вашите повратни информации е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Уживаат во шопинг во мојата продавница Како и секогаш, доколку имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нашите клиенти Servic. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.

Главните карактеристики

Тип:
фонтаната пен
Бренд Име:
JINHAO
Посебна Апликација:
пишување
Број На Модел На:
250
Nib Тип:
Стандарден Тип
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Пакување:
Подарок кутија
Пишување Точка:
0.5 mm
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент