• Новак
40,50,70 cm Гитара Форма Перница Нап Перница Полнети Играчки Кукла Свадба Партија Смешно Кадифен Фрли Перница Троседот Перница Дома Текстил

40,50,70 cm Гитара Форма Перница Нап Перница Полнети Играчки Кукла Свадба Партија Смешно Кадифен Фрли Перница

DEN 381.00
DEN 423.36
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатно купување со нас. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ви благодариме! Ние брод во светот со Кина, воздухот пошта преку Кина Пост .Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или
празник. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние сме во состојба да преземе било каква responsibilty за Сопствени
одложување или данок.
За Предмет :
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со нашите
повеќето conscientiousness на наша страна.
Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Главните карактеристики

Спецификација:
40cm, 50cm, 70cm
Стил:
Модерна
Техника:
Nonwoven
Бренд Име:
Shahnameh
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шема:
Крпеница
Тип:
Cusion
Unpick и Измијте:
Не Отстранлив и Перат
Број На Модел На:
гитара форма
Материјал:
краток кадифен ткаенина
Шаблон Тип:
Гитара
Употреба:
Cusahion,Перница
Обликот:
Гитара
Греење Метод:
uncapable
Пополнување:
PP Памук
Употреба:
Дом,Партија,Патување,Свадба
Големина:
60cm,70cm,90cm
Пакет:
1 Компјутер
Применливи:
Перница,Перница

Избор на клиент