• Новак
2018 Професионален Спортски Мрежа Фитнес Жените Јога Врвот Секси Push-up Спортски Градник Јога Фитнес Вест Градник Тренингот Работи Блузи Градници

2018 Професионален Спортски Мрежа Фитнес Жените Јога Врвот Секси Push-up Спортски Градник Јога Фитнес Вест

DEN 601.44
Во достапна форма

Пристапност

Повеќе наредби, повеќе попуст! 2018 Нови Професионални Спортски Мрежа Фитнес Жените Јога Врвот Секси Push-up Спортски Градник Јога Фитнес Вест Градник Тренингот Работи Врвот Градници Објект Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Моден стил, Спортски Градници, Градник Блузи Совршен избор за сите активности : јога,тренингот,трчање и слично. Мека, еластичен и удобно лесна Градник Материјал : Памук Мешавина Големина : M, L,XL Боја : 5 бои опционално Опис : 1. Мала тежина слој со цел да се носи во сите услови на целата година, а наменета за максимална удобност и слобода на движење. 2. Брзо сува, супер дише, пот-абсорбента и удобно Објект се Вклучени : 1 x Спортски Градник Забелешка : 1. Азија Кинески Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме проверете го тоа внимателно. 2. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 3. Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, контраст и сл.Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Големина:
XL, L, M
Број На Модел На:
З.Т.-SU-15321
Функција:
Дише
Затворање Тип:
лесна градник
Бренд Име:
Linxport
Материјал:
Памук мешавина
спортски тип:
јога

Избор на клиент