• Новак
повод формално vestido де феста шампањ кат должина вечерни фустани долг 2018 дама chiffon фустан за свадбата 5 стилови H2743

повод формално vestido де феста шампањ кат должина вечерни фустани долг 2018 дама chiffon фустан за свадбата

DEN 1603.00
DEN 1603.20
-0 %
Во достапна форма

Пристапност

За превозот дена,можете да ги прашате нашите услуги. Нашата компанија не рамо било давачки во земјата на дестинација. Ние обично знак на стоки за Low Cost на комерцијална фактура и ние се обидува да ви помогне да минимум или да се избегне GST или V.
Ве молиме според вашиот половината за да изберете големина ,ако биста на големината не ви одговара ,можете да оставите порака на вашиот вистински биста големина во или под цел за нас да се прилагоди пред да се испрати . Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно.
оваа услуга е бесплатна полнење
2) АКО ИМАТЕ ВАШИОТ ВИСТИНСКА ГОЛЕМИНА ,ВЕ МОЛИМЕ ИСПРАТЕТЕ ЈА НА НАС ЗА НАС ДА СЕ ПРОВЕРИ ПРЕД ДА СЕ НАПРАВИ НАРАЧКАТА
Ако стандардна големина е во ред ,ве молиме оставете порака за да ( НИ* ок ) за да ја нас да организираме наскоро .Чевли должина( Q )=___инчи или cm(висината на чевли кои ќе се носат со се облекуваат)
5. Фустанот не вклучува било accesories, како што се ракавици, свадбен превез и shawl crinoline petticoat ( емисија за слики ).Наддавање е за еден фустан само!
3.
Ве молиме да го пополните над големина и испратете ја на нас.
Тоа е подобро за нас .ве молиме обрнете внимание на вашата порака, ако имаме било какви прашања во врска со големината ,ние ќе контакт со вас во рок од 24 часа.
Пред да нарачате ве молиме прочитајте
1 . Сите цената е во право, на нашата веб страница ,вашата цел може да се директно и ве молиме забелешка спецификација (особено боја)кои ви се потребни,или ние ќе ви ја испратиме стоката како што е нашиот опис.Нормално треба 7days.
бидејќи БОЈА ЗАСЕНЧУВАЊЕ постои во различни серии ткаенина .ние одбие било друга адреса.
3) ако сакате да се облекуваат на еден месец ,ве молиме контактирајте со нас да го изберат правото превозот начин да се сигурни дека ќе може да се добие во време .
Ако нема порака ,ќе испрати порака, и чекај го одговорот 7 дена, потоа да се организира .
Вообичаените пратката начин на други земји, што се користи е или ЕМС КИНА ПОСТ MAIL.

Главните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
заводот за социјални дејности среќен ден
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
H2743
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Appliques
Половината:
Природни
Вистински Слики:
No

Избор на клиент